ALTO Slovakia

ALTO Slovakia partnerem GubiSpolečnost ALTO Slovakia se stala novým obchodním partnerem pro dodávky našich řešení OpenWellnessOpenMedical pro lázeňské a wellness hotely na Slovensku.

Ve dnech 26.11.2009 od 10.00 v hotelu Nezábudka v Tatranské Štrbe a 1.12.2009 od 10.00 v hotelu Magnólia v Piešťanech proběhne Partnerský den - Informační systémy v moderním hotelu, na kterém bude společné řešení představeno odborné veřejnosti.
Společnost ALTO Slovakiawww.alto.sk) se v oblasti informačních technologií specializuje na systémy pro hotely, restauracie a jiné stravovací zařízení. Firma sa jako první na Slovensku začala věnovat problematice informačně-řídících systémů pro hotely a restaurace.

Distribuuje informační systém Food 600 pro gastronomické provozy, který spolu s hotelovým systémem HORES PLUS,  systémem řízení hromadných akcií CongressMan a technickým vybavením komplexně řeší specifickou problematiku automatizace procesů v hotelovém zařízení. Pro lázeňské a wellness hotely doplňuje celé řešení systém OpenWellnessOpenMedical naší společnosti.