Hotel Tatranské Zruby

V průběhu ledna a února proběhla implementace našeho informačního systému, který je provozován z datového centra Vojenských zdravotnických zařízení a.s.

Tatranske_zruby.jpg Hotel Tatranské Zruby získal k 20.1.2010 statut Přírodních léčebných lázní. Jako informační systém pro podporou svého nového provozu si hotel zvolil IS OpenHotel v kombinaci se systémy OpenMedical a OpenWellness.

V průběhu ledna a února proběhla implementace našeho informačního systému, který je provozován z datového centra Vojenských zdravotnických zařízení a.s. Tento unikátní technologický projekt je realizován pomocí sítě WAN a terminálových klientů. V rámci dodávky jsme realizovali i specifické funkce pro Ministerstvo obrany SR.

Hotel Tatranské Zruby poskytuje příjemné ubytování, pestrou škálu doplňkových služeb pro relaxaci a zábavu. Hostům je k dispozici řada služeb a procedur - sauna s jezírkem, solárium, masáže, fitness, podvodní masáž, kanadská vana, vířivá koupel, perličková koupel, rašelinové zábaly, elektromasážní křesla, biliard, stolní tenis, zcela nově vybudovaná a plně vybavená posilovna.