XV. mezinárodní výstava «ПИР»

Moskva 25–28.9.2012

 

XV Mezinárodní výstava "PIR" 25-28 09 2012 Od 25. do 28. září v IEC "Crocus Expo" byl hlavní událostí pro profesionály v pohostinství v Rusku a Společenství nezávislých států - "PIR". Letos "PIR" oslavit výročí - 15 let! Informace pořádá PIR. Výstava byla podpořena ministerstvem obchodu a služeb Moskvy, Federace restaurateurs a hoteliérů, Národní Guild kuchařů, Ministerstvo školství a vědy, Katedra sociální ochrany města Moskvy, Světová asociace Společenství náčelníků (WACS).
Tradičně "PIR" trvala 4 dny. Během této doby, hosté přehlídky byli schopni se učit o nejnovějších trendech, technologický vývoj a na trhu nových produktů, aby diskutovali o klíčových průmyslových problémy a výzvy, kterým čelí dnes, aby užitečné obchodní kontakty a najít nové obchodní partnery. Letos, "svátek", počet vystavovatelů, geografie účastníků, počet návštěvníků se výrazně zvýšil. Účastníci "svátek" byl více než 850 společností z Ruska, Francie, Itálie, Japonska, Velké Británii, Kanadě, na Novém Zélandu a mnoha dalších zemích.

XV. Mezinárodní výstava "ПИР" v IEC "Crocus Expo" byla hlavní událostí pro profesionály v oblasti cestovního ruchu v Rusku a Společenství nezávislých států.  Výstava již tradičně trvala 4 dny. Během této doby se naši hosté mohli seznámit s nejnovějšími trendy a technologickým vývojem na trhu a konzultovali s námi klíčové výzvy, kterým dnes čelí. Na veletrhu jsme take načerpali množství informací, inpirace do dalšího rozvoje naši informačních systémů a získali nové kontakty a obchodní partnery. Výstavy se účastnilo více než 850 společností z Ruska, Francie, Itálie, Japonska, Velké Británii, Kanady a mnoha dalších zemích.

m.jpg

Děkujeme všem návštěvníkům za zájem o naše produkty a těšíme se na další ročník.