Celosvětová certifikace

Certifikace GubiSPA, Neuss, Německo

Micros.jpg

Na konci měsíce května jsme dokončili ve spolupráci s moskevskou společností HRS, která je distributorem hotelového systému Fidelio a OPERA pro Ruskou federaci, Ukrajinu a Pobaltí, významný projekt v oblasti propojení mezinárodně uznávaného hotelového systému Fidelio/OPERA a systému GubiSPA. V evropské vývojové centrále MICROS Systems probíhala celý měsíc květen náročná testování, která završila půlroční certifikační proces, jehož výsledkem je získání celosvětové certifikace GubiSPA jako komplexního programového řešení určeného pro hotely, lázně a sanatoria.

 

Od 31.5.2013 je tak na trhu k dispozici nový certifikovaný produkt - FIAS_GUB. Jedná se o balíček komplexního programového řešení pro hotely, lázně, sanatoria systému Fidelio/OPERA a systému GubiSPA.

 

Jsme poctěni tím, že jako jediný výrobce lázeňských a hotelových systémů v regionu střední, východní Evropy a Ruska, jsme tuto certifikaci získali a zařadili se tak mezi exklusivní společnost 5 evropských a 30 celosvětově certifikovaných softwarových společností.