Nabídka pro wellness centra

Nabídka pro wellness centraVe dnech 9. – 12. 12. 2008 jsme v naší brněnské pobočce postupně přivítali zástupce mnoha rehabilitačních a wellness center z okolí Brna. V rámci setkání jsme diskutovali o jejich potřebách řízení a správy provozu z hlediska informačních technologií a nabídli naše zkušenosti z této oblasti.   

Pomocí těchto seminářů a obchodních setkání představujeme potencionálním zájemcům možnosti, které nabízí programový modul OpenWellness – softwarový nástroj pro kompletní správu plánování léčebných i relaxačních procedur, s vazbou na sledování vytížení provozu. Jako velmi důležitá se během prezentací ukázala schopnost OpenWellness online komunikovat s lékařským klientem a jeho vazba na čipové karty – obě lze v tomto modulu standardně využívat.

Pokud i vás v současnosti trápí plánování procedur nebo se zajímáte o nejnovější trendy ve využití IT u rehabilitačních nebo wellness center, podívejte se na náš programový modul OpenWellness nebo se na nás obraťte přímo, na jednom z našich kontaktů.