Nové aplikace pro Janské Lázně

Gubi - Nové aplikace pro Janské LázněV minulém týdnu jsme pro našeho dlouholetého zákazníka SLL Janské Lázně,s.p. dokončili implementaci dvou podpůrných aplikací k IS OpenSpa - Infostánek a WorkFlow. Obě aplikace vznikly za pomoci moderních vytvářecích prostředků .NET technologie a je proto možné je do budoucna téměř neomezeně doplňovat, modifikovat nebo rozšiřovat.

Infostánek je aplikace určená pro zákaznické informační panely s dotykovou plochou, které poskytují návštěvníkům lázní jednak všeobecný informační servis a jednak specifické funkce spojené s provozem – objednávání stravy pro klienty i zaměstnance a realizaci anket. Ovládání je uzpůsobeno na dotykovou obrazovku a propojení na kartový systém zaručuje, že i méně technicky zdatní, nebo invalidní uživatelé mohou služeb infostánku bez větších obtíží využívat. 

V souvislosti s certifikací zákazníka normou ISO 9001 byl dodán i modul WorkFlow, který umožňuje vytvářet, editovat a katalogizovat v elektronické podobě veškeré pracovní postupy, které byly v rámci certifikace lázní vytvořeny. Díky tomuto síťovému modulu má také kterýkoliv pracovník lázní okamžitý přístup k části pracovních postupů, které náleží jeho pozici – pracovní postupy mají navíc přímou vazbu na vybrané části IS OpenSpa. Certifikované pracovní postupy jsou přístupné i novým zaměstnancům pro jejich rychlejší zaškolení.

Zaujala vás tato informace a rádi by jste podobné technologie využili u vás? Kontaktujte nás a my se s vámi rádi podělíme o zkušenosti a navrhneme pro vás optimální řešení.