Účast na konferenci "Technologie inovativního zdravotnictví"

TIZ.jpg 10. - 11. června se v Kazani uskutečnila Mezinárodní konference "Technologie inovativního zdravotnictví" s pořadovým číslem 13  

 

Na konferenci naše společnost vystupovala s příspěvkem "Trendy v lázeňství 2014 a rentabilita nákladů", prezentujícím naše zkušenosti v Evropě a Rusku.

kv11_1.jpg


V průběhu konference se účastníci i hosté zabývali dalším rozvojem zdravotnictví v Rusku a dalších zemích. Konference se účastnili zástupci 15 zemí: Ruska, Velké Británie, Norska, Jemenu, Íránu, Německa, Česka, Ázerbajdžánu, Indie, Běloruska aj. Jednalo se o představitele regionálních úřadů, ministerstev, správy zdravotnických zařízení, fondů povinného zdravotního pojištění, klinik a společností z Ruska a zemí Evropy a Asie..Vedoucí projektu na rozvoj zdravotního pojištění a infrastruktury ze společnosti СОГАЗ, Salman Magomedov, se vyjádřil k tématu IT v medicíně a otevřel tak zajímavý směr, který se dále v rámci konference projednával. K tomuto tématu se vyjádřili také další specialisté.

 

K7.jpgV závěru konference vystoupil také předseda organizační komise, doktor Rustam Sungatov, který představil svoji vizi rozvoje nového zdravotnictví "Zdravotnictví 2.0".

Každoročně konference „Technologie inovativního zdravotnictví“ bezesporu napomáhá rozvoji nejen IT ve zdravotnictví, ale také zdravotnictví jako celku.