Zlínsko - nejen kraj vína

Zlínský kraj vnímáme jako oblast kde se velmi dobře daří organizacím nabízejícím lázeňské a wellness služby, na 2.4.2009 proto připravujeme v Luhačovicích, jednom z významných lázeňských center kraje, seminář s tématikou specifického využítí informačních technologií pro spa a wellness. Od 13:00 hodin vás rádi seznámíme s aktuálními možnostmi informačních systémů a rádi představíme naše řešení – IS OpenSpa.

Aktualizováno
K setkání využijeme nabídky prostor v Hotelu Zálesí v Luhačovicích. Popis jak se k hotelu dostanete je uveden zde.

Možnosti využití informačních technologií v lázeňství nebo poskytování wellness služeb jsou dnes rozsáhlé – od specifických řešení pro lékařskou nebo rehabilitační část, ubytovací služby, stravování a restaurační provoz, přehledné informace pro management a vedení organizace. Mnoho firem nabízí informační systémy zaměřené na jednu z uvedených oblastí – pokud však uvažujete o své společnosti jako celku a vzájemně propojeném systému, může vás uspokojit pouze nabídka systému komplexního. Nabízíme vám osvědčené řešení, které si zvolilo mnoho významných organizací podnikajících v lázeňství a wellness službách, a to IS OpenSpa – modulární a přesto komplexní celek, který pokryje celý váš provoz.

Vstup na tuto akci je zdarma a nezávazný.

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím registrační email nebo nás kontaktujte telefonicky a potvrďte zájem o účast.

Seminář s tématikou specifického využítí informačních technologií pro spa a wellness